Top

Teknik Bilgiler

Genel Teknik Özellikler

EST. Üretimlerini güncel ISO 14644, cGMP ve FDA standartlarına uygun olarak yürütür. Uzun ömürlü, kolay temizlenebilir temiz alanlar üretmek adına EST, 90 derecelik köşelerden arındırılmış, sızdırmaz birleşim detayları ile donatılmış, pürüzsüz dayanıklı bölme duvar ve tavan modülleri içeren genel bir sistem üzerinden üretim yapar. Bu genel sisteme ek olarak özel tasarlanan kapılar, alışveriş pencereleri, dahili otomatik kilit sistemleri, süpürgelik ve dönüş profilleri gibi aksesuarlarla ihtiyaca uygun detay çözümleri oluşturur.

Büyük veya küçük ölçekteki bütün projeler, teknik ekip tarafından titizlikle projelendirilir. Resimde belirtilen enstrümanların yeterli ve yerinde kullanımları ile verimli üretim alanları oluşturulur. Proje sürecinin bütününden müşteri haberdar edilir, proje bitiminde bütün teknik veri ve çizimler belgelenerek müşteriye teslim edilir. Bu belgelendirme, aynı zamanda ilerideki teftiş ve standart uygunlukları kontrollerinde müşteriye yardımcı olur.

Genel Materyal Özellikleri

Bütün Üst ürünleri, Temiz Oda gereksinimlerini karşılayacak niteliklerdeki materyellerden üretilir.

Panel, Tavan ve Kapı bimleri

-HPL (High Pressure Laminat - Yüksek Dayanımlı Laminat)
-PVDF kaplamalı Sac
-PVDF kaplamalı Alüminyum Kompozit
-uPVC kaplamalı Sac
-Paslanmaz Çelik
kullanılarak üretilir.


İç Dolgu malzemelerinde

-Yüksek Yoğunluklu EPS
-Yüksek Yoğunluklu Taşyünlü
kullanılır. Bütün taşıyıcılar, birleşim elemanları ve dekoratif birimler eloksal veya polyester kaplamalı alüminyum profillerden oluşturulur. Materyellere ait detaylı teknik bilgiler müşteriye belgelendirilmiş halde verilir.