Top

Hakkımızda

Cleanestroom, temiz oda teknolojileri konusunda uluslararası pazarda faaliyet gösteren bir şirkettir.

Kuruluş amacı, en inovatif temiz oda sistemlerini planlamak, tasarlamak ve hayata geçirmektir.

Teknik, düzenleyici ve mükemmel çözümleri sunarken aynı zamanda ihtiyaca dönük farklı iç tasarım konseptlerini de bu çözümlerle hayata geçirir ve kullanıcılara farklı iç tasarım konseptleri yaratır.

Bunları hayata geçirirken ilkesi “Tam Müşteri Memnuniyeti” dir.

Şirket, önde gelen İtalyan temiz oda bölme sistemleri üreticilerinden biriyle uzun yıllar birlikte faaliyet göstermiştir.

2007 yılında, Cleanestroom adı altında, Çorlu’daki 5000 m2’lik tesisinde üretim yapmaya başlamıştır.

  • Yüksek kalite standartları
  • Modüler ve kolay kurulum
  • Dayanıklı ve uzun ömür
  • Maliyet tasarrufu
  • Alan tasarrufu
  • 7 / 24 servis ve bakım hizmeti


Cleanestroom, yüksek kaliteli temiz oda sistemlerinin deneyimli ve nitelikli bir tedarikçisidir. Duvar ve tavan sistemlerinin tasarımı ve üretimi konusunda uzmandır. Tüm bu sistemler, farklı endüstri sektörlerindeki gereksinimlere uygun işlevselliktedir.

Misyonumuz

Temiz oda sistemleri ile uzun vadede dayanıklılık sunmak, uygun fiyata kolay temizlenebilir sistemler yapmak, farklı ve yeni tasarımlara açık olmak, müşteri isteklerine uygun projeler yapmak ve bu doğrultuda memnuniyet sağlamak.

Vizyonumuz

Hastane, okul, sanayi gibi pek çok alanda tercih edilen temiz oda sistemleri çözümlerini en kaliteli şekilde sunan firma olmak, müşteri beklentilerini karşılayarak sektörde lider konuma erişmek, sağladığımız hizmetler ile en çok tercih edilen firma olmak.

İş Akışımız